AKTUALITY

       Toto prastaré takmer 4000 rokov staré umenie  vám zaručene pomôže zbaviť sa stresu a poskytne vhodnú liečbu všetkých možných bolestí i stuhnutého svalstva  v oblasti krku a pliec. Hlava, krk a plecia sú dôležité energetické centrá nášho tela. Ak sme vystresovaný alebo  nahnevaný zvyčajne  v týchto miestach hromadíme napätie a to sa môže neskôr prejaviť  bolesťou krčnej chrbtice, stratou rovnováhy, bolesťou hlavy, presilením očí i vypadávaním vlasov. Zaradením ájurvédskeho prvku vyvažovania energie čakier a rozšírenie masáže aj na oblasť tváre a uší radí túto masážnu terapiu medzi skvosty masáži. Skúsenosť ma naučila, že tento masážny systém zahrňujúci hlavu a oblasť krku prináša nesmiernu úľavu pri pobolievaní i bolestiach, a to nielen hlavy, ale aj iných časti tele. Príďte si oddýchnuť a opätovne nastoliť rovnováhu energetického potenciálu vášho tela. Toto je na ájurvédskej masáži jedinečné obyčajnou masážou to nemožno dosiahnuť.

Klient počas masáže leží vo veľmi pohodlnom masérskom kresle a počúva príjemné tóny ájurvédskych relaxačných melódií. Terapeut ájurvédskej masáže  masíruje pokožku tváre, krku a dekoltu teplým ájurvédskym  olejom  a cielenými pohybmi uvoľňuje a prekrvuje mimické svalstvo tváre. Súčasťou masáže je aj stimulovanie marmových bodov  na tvári, čo prospieva celkovému uvoľneniu.   Táto tradičná omladzujúca terapia má  silný protivráskový účinok následkom čoho je pleť žiarivejšia a výraz tváre po masáži je viditeľne mladší. V závere masáže je na tvár klienta aplikovaná špeciálna maska s vyrovnávajúcim účinkom doplnená  reflexnou masážou chodidiel, ktorá zharmonizuje  celé  telo. 

Teším sa na Vás. Maja

Ájurvédska masáž  9,- EUR/20 minút - čiastočná masáž, zahrňujúca oblasť hlavy, tváre, krku a dekoltu bez aplikácie regeneračnej masky a reflexnej masáže chodidiel.

Ájurvédska masáž so silným protivráskovým účinkom 19,- EUR/50 minút - celková masáž, zahrňujúca oblasť hlavy, tváre, krku a  pliec s aplikáciou regeneračnej masky a reflexnej masáže chodidiel.

Obdarujte svojich najmilších  darčekovým poukazom a doprajte im nevšedný relaxačný zážitok.  Objednajte sa teraz: sms na  0911 969 099.