ŠTÚDIO ÁNANDAMAJA

Tel.: 0911 969 099

E-mail: anandamaja.mi@gmail.com

Uvedené preventívno - regeneračné a rekondičné masáže nenahrádzajú odbornú  lekársku a zdravotnú starostlivosť. Pacient je pred začatím masážnej terapie povinný  upozorniť  na svoje zdravotné problémy, prípadne lekárom predpísanú medikamentóznu liečbu, pooperačný stav, diagnostikovanie akútnych nádorových, infekčných a iných vážne  život ohrozujúcich  ochorení. Príprava masážnej terapie trvá 20 minút. Po absolvovaní  masážnej  terapie sa neodporúča zvýšená konzumácia alkoholických nápojov a iných omamných látok, ako aj horúci kúpeľ a sauna. Masážna terapia mimo objednávky je spoplatňovaná 20 % prirážkou. Počas víkendov a štátnych sviatkov  sú terapie spoplatňované 30% prirážkou. Uvedené masážne terapie je vhodné kombinovať  s inými masážnymi  technikami, vodoliečbou, elektroliečbou, obstrekmi, infúziami a podobnými  liečebnými postupmi avšak  po konzultácií s terapeutom. Po masážnej terapií nie je nutné sa sprchovať, keďže sa na telo aplikujú biologicky čisté, prírodné masážne oleje a regeneračné produkty identické zloženiu  ľudskej pokožky.

Používané masážne a regeneračné prípravky:

Telové a masážne oleje SALOOS

Masážne oleje Saloos obsahujú spojenie tzv. M3 olejov lisovaných zastudena ( mandlový, makadamiový a marhuľový) ktoré patria k špičke rastlinných olejov.Obsahujú najvyššie možné množstvo bioaktívnych látok, vitamínov, minerálov v ich prirodzenej podobe, ktoré dokážu v maximálnej miere predať nášmu telu. Výborne sa vstrebávajú a nezanechávajú pocit masnoty.

Eterický olej JUST

Zmes najčistejších étereických olejov získaných z 31 liečivých rastlín.Olej nachádza široké uplatnenie pri akutných problémoch, jeho ohromná sila tkvie v prevencii. Dávkuje sa po kvapkách a aplikuje potieraním, masážou, obkladmi a aromalampou.

 

 


 

Kontaktujte nás